Про комплекс

Проект ЖК “ZIM Towers” – це сучасний комфортабельний житловий комплекс, який розташований в одному з найбільш екологічно чистих і зелених районів Києва. Комфортне і затишне середовище – один з важливих пріоритетів “ZIM Towers”. Жителі комплексу отримають високий рівень сервісу комунального та побутового обслуговування.

Про комплекс

Паркування

Для клієнтів і гостей комплексу «ZIM Towers» передбачена парковка зовні комплексу. А для жителів комплексу спроектований підземний паркінг з автомийкою, де можливо помити автомобіль навіть у Вашу відсутність.

Парковка
Паркування

Спортзал і басейн

Для жителів комплексу функціонуватиме спортзал, тепер не треба витрачати час на поїздки і простоювати в чергах, у нас він розташований в комплексі. А також поряд із спортзалом ми побудували повноцінний басейн.

Спортзал и бассейн
Спортзал і басейн

Комерційні приміщення

Місцерозташування, близькість до метро, зручна транспортна розв'язка - це одні з важливих складових бізнесу. Комплексом передбачені супермаркет, кафе, магазини, салон краси, відділення банку, спорт клуб та басейн.

Коммерческие помещения
Комерційні приміщення

Дитячі майданчики

Завдяки відсутності машин у дворах та підземному паркінгу, зробити максимально безпечним проведення часу наших дітей на багатофункціональних дитячих майданчиках комплексу.

Детские площадки
Дитячі майданчики

Територія

Територія комплексу "ZIM Towers" ділиться на внутрішню: дитячi і спортивні майданчики, зони відпочинку та двір без машин, а також зовнішню: комерційні приміщення, магазини і спорт клуб з паркінгом.

Территория
Територія

Безпека

ЖК "ZIM Towers" - це закритий комплекс з постами охорони на в'їздах, системою відео домофонизації та відео спостереженням з виходом онлайн. Безпеку гарантує ліцензована охоронна компанія 24\7.

Безопасность
Безпека

Галерея

Монолітно-каркасна технологія

Будинки комплексу побудовані за надійною монолітно-каркасною технологією, що має високу міцність і сейсмостійкість.

Зовнішні стіни

Стіни зведені з червоної цеглини і утеплені Німецькою системою утеплення Caparol із застосуванням якісної мінеральної вати.

Внутрішня обробка

Квартири здаються під чистову обробку - стіни оштукатурені гіпсовою штукатуркою пiд поклейку шпалер, на підлозі лазерна стяжка.

Вікна

У квартирах встановлені якісні європейські металопластикові вікна з 5-и камерним профілем і 2-х камерним склопакетом.

Закрита територія

Це закритий комплекс, що охороняється ліцензованою охоронною компанією, з домофоними системами і цілодобовим відео спостереженням.

Дитячі майданчики

У дворі комплексу розташовані багатофункціональні дитячі майданчики, а відсутність машин у дворах гарантують безпеку наших дітей.

Коморнi приміщення

У цокольному поверсі розташовані приміщення від 2 до 10 кв.м. для зберігання велосипедів, консервації та інших речей.

Ліфт

У кожному під'їзді встановлюються безшумні вантажопасажирські сучаснi ліфти фірми Otis.

Комерційні приміщення

На перших поверхах розташовані: продуктовий супермаркет, кафе, ресторан, салон краси, відділення банку, спорт клуб з басейном.

Спорт клуб

Ми побудували спортивний клуб для жителів і гостей комплексу. Тут розташовується тренажерний зал, зал для фитнеса, ринг і багато іншого.

Басейн

У будівлі спортклубу розташований басейн, тут є повноцінні доріжки для плавання, а також сауна, турецький хамам і джакузі.

Паркінг

Зона паркінгу в комплексі ділиться на зовнішню - для клієнтів комерційних приміщень і підземний паркінг - для жителів комплексу.